Café & Bar ŽLUTÁ KARTA sídlí v budově multifunkčního centra Na Chrupavce navržené architektem Janem Hájkem. Celá budova je laděna ve stylu obce Líbeznice a je dle jejích barev rozdělena na modrou a žlutou část. Modrá část je určena fotbalistům, naopak ve žluté části, jak již napovídá název, naleznete Café & Bar ŽLUTÁ KARTA.

Žlutě laděný prostor je charakteristický nejen svou barvou, ale také moderním barem se širokou škálou výběrových rumů, destilátů, aperitivů a dalších alkoholických pochutin. Dále je prostor vybaven malou kuchyňkou, která slouží ke každodenní přípravě pokrmů v době obědů i večeří a také na různých akcích a oslavách. Celkově ŽLUTÁ KARTA disponuje 80 místy uvnitř a další na venkovním posezením.

Součástí budovy je i velká tělocvična a přilehlé hřiště, které lze po předchozí domluvě využít v rámci oslav a podobných akcí. Jelikož se jedná o dřevěnou budovu, je vnitřní prostor čistě nekuřácký.

Kromě výše zmiňovaných akcí poskytujeme zázemí pro různé oslavy, svatební a smuteční hostiny, firemní jednání, semináře a degustace. S tím souvisí i možnost projekce nejen při těchto akcích, ale také každodenní přímé přenosy sportovních zápasů na velkoplošném plátně. Pro internetové nadšence máme zdarma bezdrátové připojení.


Bezbariérový přístup
Sportoviště v areálu
Venkovní posezení
Nekuřácké prostředí
Možnost projekce
Wifi internet