Café & Bar ŽLUTÁ KARTA sídlí, jak již napovídá název ve žluté části nového multifunkčního centra Na Chrupavce a funguje od 5. listopadu 2016, kdy byla budova slavnostně otevřena. Jistě si mnozí z Vás kladou otázku, jak vznikl název ŽLUTÁ KARTA. Název by měl podle nás odpovídat charakteru podniku, proto jsme hledali nějaké spojení se sportem, primárně fotbalem kvůli přilehlému hřišti. Původně jsme tento název zavrhli z důvodu, že žlutá karta většinou označuje výstrahu, ale nakonec jsme v tom spatřili slovní hříčku. U nás je žlutá karta za odměnu, za odměnu Vám, našim zákazníkům.


V Café & Baru ŽLUTÁ KARTA pro Vás vytváříme místo s příjemnou atmosférou, kde se budete cítit jako doma. Rádi bychom, aby pro Vás ŽLUTÁ KARTA byla místem, kde je radost se scházet s rodinou nebo přáteli, jednat s obchodními partnery nebo místem odpočinku, zábavy a osobního rozvoje. S tím také souvisí naše činnost, kdy pro Vás organizujeme různé zajímavé akce jako jsou například degustace vedené odborníky z praxe, semináře a kurzy na různá témata, večery plné živé hudby, promítání sportovních zápasů, firemní a společenské akce, rodinné oslavy a mnoho dalších. Pro více informací sledujte náš kalendář akcí nebo facebookové stránky.

Ve ŽLUTÉ KARTĚ nenajdete pouze vynikající africkou kávu, ale také výběrové rumy z Latinské Ameriky, lahodná vína, domácí čerstvé čaje a limonády, čistě ovocné šťávy, domácí pochutiny a plno dalších dobrot. Snažíme se, abychom znali naše zákazníky a byli schopni vše přizpůsobit jejich potřebám a požadavkům, aby si na své přišli, jak sportovci, tak i rodiče s dětmi, jubilanti, mládež nebo prostý kolemjdoucí. Víme totiž, že ke každému fotbalovému zápasu patří chutná klobása a správně vychlazené pivo, naopak že sportovci jistě ocení energetické nápoje, proteinové a raw tyčinky, dámy saláty a ovocné šťávy pro štíhlou linii a děti různé sladké dobroty a zmrzliny.

Kromě výše uvedeného je třeba také zmínit náš příjemný a usměvavý personál, který se o Vás v Café & Baru ŽLUTÁ KARTA stará a se kterým se můžete pod tímto článkem seznámit.

David Hanzal

provozovatel

David Hanzal se v Café & Baru ŽLUTÁ KARTA nevěnuje pouze provozní činnosti, ale je také odborníkem v oblasti nápojů. Jeho vášní jsou výběrové rumy z Latinské Ameriky a svět piva. Pokud Vás tedy zajímá cokoli o našich alkoholických i nealkoholických specialitách od výroby až po správné podávání, neváhejte se ho zeptat.

Petra Hanzalová

provozní vedoucí

Petra Hanzalová se v Café & Baru ŽLUTÁ KARTA zabývá především spokojeností našich zákazníků. V případě jakýchkoliv dotazů, připomínek či komplimentů se na ni neváhejte obrátit. Kromě provozní vedoucí ji však můžeme označit jako specialistku v oblasti kávy a čajů. Vybírá pro Vás naše lahodné kávy, připravuje kávové speciality a dohlíží na baristické dovednosti našich servírek.