V brzké době nechystáme žádné akce.

Chcete-li být pravidelně informováni a chystaných akcích, přihlašte se k odběru novinek.

Odběr novinek

PŘÍMÝ PŘENOS FOTBALOVÉHO UTKÁNÍ NA PLÁTNO

15. 10. 2017

Další příjemný fotbalový večer je tu, přijďte fandit!! Srdečně Vás zveme 15.10. od 18:00 na další přímý přenos utkání 10. kola HET ligy na velkoplošném plátně, tentokrát bude hrát AC Sparta Praha proti FC Viktoria Plzeň, přijďte fandit a vychutnat si příjemně vychlazené pivečko. Těšíme se na Vás!!

Detail

Ochutnávka nového druhu kávy a čajů

11. 10. 2017

Srdečně Vás zveme na další ochutnávku, tentokrát zavítáme do světa kávy a čajů. Budete mít možnost ochutnat černou kávu, latté, černý nebo zelený čaj. Jaký mají všechny tyto nové produkty zcela nový pozitivní vliv na Vaše zdraví, se dozvíte na místě. Protože počet účastníků je omezen na 30 osob, je třeba si rezervovat místo na info@zlutakarta.cz nebo +420 602 391 594. Malé občerstvené ke kávě nebo čaji je pro každého účastníka zajištěno, celá ochutnávka je ZDARMA.

Detail

Degustace prémiových rumů

6. 10. 2017

Srdečně Vás zveme na další degustaci, opět zavítáme do rumového světa, ale tentokrát se zaměříme na prémiové rumy Diplomático a další. V průběhu večera objevíte různorodost stylů a chutí tohoto ušlechtilého nápoje. Ambasador rumů Diplomático Lukáš Hanzl Vás na této cestě nejen provede, ale také zaujme příběhy z rumového světa. Připraveno bude pro Vás, jak již je u nás zvykem, také něco dobrého na zub. Vstupenky jsou k dostání v Café & Baru ŽLUTÁ KARTA, cena vstupenky je 350 Kč, počet míst je omezen. V ceně je zahrnut odborný výklad, degustace několika rumů a něco dobrého na zub. Pokud budete mít zájem, bude možné vybrané rumy po degustaci zakoupit nebo objednat. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na +420 602 391 594 nebo emailu: info@zlutakarta.cz. Těšíme se na Vás!

Detail